Senarai Pengetua

Pengetua-Pengetua

Sekolah Menengah Kebangsaan Agama Falahiah

 

1940 – 1956 Tuan Guru Haji Wan Adam bin Wan Abdullah
1957 – 1970 Ustaz Wan Mahmud bin Wan Muhamad
1971 – 1972 Ustaz Radzi bin Haji Ishak
1972 – 1977 Ustaz Haji Wan Omar bin Wan Ismail
1977 – 1978 Ustaz Wan Lukman Bin Wan Ahmad
1979 – 15/4/1983 Ustaz Nik Mustafa Bin Haji Nik Abdul Rahman
16/4/1983 – 31/5/1983 Ustaz Wan Mustafa Bin Hj Wan Abd Latiff
1/6/1983 – 1/2/1985 Ustaz Mohd. Nawawi Bin Salleh
1/2/1985 – 31/3/1988 Ustaz Mohd. Yusoff Bin Omar (memangku)
1/4/1988 – 14/9/1995 Ustaz Mohamad Bin Harun
15/5/1995 -5/6/2007 Ustaz Abdul Rahim Bin Otsman
17/7/2007 -30/11/2011 Tuan Haji Abdul Rahman Bin Mahmood
1/12/2011 – sekarang Tuan Haji Jusoh Bin Omar